Четверг, 2018-12-13, 4:46 PM
Полтавська загальноосвітня школа №4
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
 Наші успіхи у 2012-2013 н.р.

                 Досягнення учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

           за 2017 - 2018 н.р.                           

Перемоги у міських олімпіадах

з української мови та літератури:

Яковенко Поліна (7 клас)ІІ місце (вчитель Урбанович А.М.)

Шкіль Артем (8-А клас)ІІ місце (вчитель Урбанович А.М.)

Хмельницька Лідія (9-Б клас) – ІІ місце (вчитель Алімова Ю.А.)

Майборода Тетяна (11 клас)І місце (вчитель Урбанович А.М.)

 

з математики:

Бушуєва Анна (7 клас)ІІІ місце (вчитель Бардаченко Л.Т.)

Шкіль Артем (8-А клас)ІІ місце (вчитель Колотій О.В.)

 

з історії:

Кузьменко Олександр (11 клас)ІІІ місце (вчитель Олешко О.В.)

 

з інформаційних технологій:

Шкіль Артем (8-А клас)ІІ місце (вчитель Козаченко Т.А.)

Дуднік Віктор (9-Б клас)ІІ місце (вчитель Козаченко Т.А.)

 

з англійської мови

Бурий Єгор (10 клас) – ІІІ місце (вчитель Каліман Н.М.)

Майборода Тетяна (11 клас) – ІІІ місце (вчитель Каліман Н.М.)

 

з трудового навчання:

Носик Іван (9-Б клас)ІІІ місце (вчитель Гулак В.М.)

 

 

з російської мови та зарубіжної літератури:

Корж Євгенія (9-А клас) – ІІ місце (вчитель Жовта Т.І.)

Казарян Єлизавета (10-А клас)І місце (вчитель Безродна Н.С)

Майборода Тетяна (11 клас)ІІ місце (вчитель Жовта Т.І.)

 

з правознавства:

Милейко Костянтин (11 клас) – ІІІ місце (вчитель Самойленко О.О.)

 

з географії:

Скрипаль Артем (8-А клас)ІІІ місце (вчитель Врацьких О.Ю.)

 

з хімії:

Бовкун Марія (7 клас) – ІІІ місце (вчитель Шаповал Т.М.)

Шкіль Артем (8-А клас)ІІ місце (вчитель Шаповал Т.М.)

Теребецький Максим (10-А клас)ІІ місце (вчитель Шаповал Т.М.)

 

Перемоги у предметних конкурсах

Міський етап XVІІ Міжнародного конкурсу

знавців української мови ім. П. Яцика:

Роговий Іван (3 клас)ІІІ місце (вчитель Філоненко Н.В.)

 

Міський етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т. Шевченка:

Старіченко Софія (7 клас)ІІІ місце (вчитель Урбанович А.М.)

Кушнірова Катерина (8-Б клас)ІІІ місце (вчитель Алімова Ю.А.)

Хмельницька Лідія (9-Б клас) – ІІІ місце (вчитель Алімова Ю.А.)

Сидоренко Олеся (10-А клас) – ІІІ місце (вчитель Івашина А.В.)

Майборода Тетяна (11 клас)І місце (вчитель Урбанович А.М.)

 

 

Міський етап конкурсу знавців зарубіжної літератури:

Казарян Єлизавета (10-А клас)ІІ місце (вчитель Безродна Н.С)

Майборода Тетяна (11 клас)І місце (вчитель Жовта Т.І.)

Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Бесплатный хостинг uCoz