Суббота, 2018-05-26, 11:14 AM
Полтавська загальноосвітня школа №4
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
 Новини школи
 НОВИНИ ШКОЛИ
Ось і відлунав останній дзвоник
25 травня у нашій школі пролунав останній дзвоник. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось - про закінчення школи. На святкове дійство завітали учні, випускники, батьки та гості. Свої слова-настанови висловила директор школи Ірина Миколаївна Полтавець та привітала усіх із закінченням навчального року. За традицією найкраща випускниця, Майборода Тетяна,  передала факел знань десятикласниці. 
  
  
І все, останній дзвоник пролунав, попереду ЗНО, вступ до ВУЗу. Хай вам щастить, Випускники!
Гончарна столиця України
24 травня учні перших класів їздили на екскурсію у смт. Опішне - гончарну столицю України. Відвідали національний музей-заповідник українського гончарства, милувалися керамічними виробами, глиняними скульптурами, брали участь у майстер-класі. Неймовірні захоплення залишились у дітей і від відвідування зоопарку "Бабусин дворик", де пригощали його мешканців овочами та бананами.
  
  
 
Підбиваємо підсумки
23 травня 2018 року відбулися загальні збори педагогічного та батьківського колективів школи, представників громадськості, учнівського самоврядування. Зі звітом про управлінську діяльність у 2017-2018 навчальному році виступила директор закладу Полтавець Ірина Миколаївна. За результатами таємного голосування управлінську діяльність Полтавець І.М. визнано задовільною.
  
    
Кращі учні школи - переможці предметних олімпіад, творчих конкурсів, активні учасники громадського життя школи отримали грамоти, дипломи та подяки.
  

Хортиця - сьоме чудо світу

19 травня учні 6-Б та 7 класів здійснили захоплюючу подорож на славні землі запорізькі – острів Хортицю. Неймовірної краси простори, сила Дніпра-ріки, блакить безмежного неба дивували дітей та вчителів, батьків. Цікавим було кінне шоу, де учні могли спостерігати за вправністю козаків, трюками на коні, самі постріляли з лука, арбалета, проїхалися верхи. Козацькі курені, резиденція гетьмана, канцелярія, виставка люльок – усе це створювало атмосферу часів козацтва. Справжньою насолодою стало відвідування ботанічного саду та виставки військової техніки.

  

Дітям сподобалася екскурсія до славного міста Запоріжжя.

Взаємини «Діти–батьки»

До Міжнародного Дня сімї психологічною службою для учнів 10-х класів проведено міні-тренінг «Взаємини «Діти–батьки»». Мета заняття – сприяння зміцненню взаєморозуміння між підлітками та батьками, формування навичок ефективної комунікації в системі «діти-батьки». Під час виконання завдань учні вчилися виходити з конфліктних ситуацій та усвідомили важливість власної відповідальної поведінки.

На завершення учні та педагоги виконали вправу на підвищення навичок саморегуляції.

  

  

Вітаємо переможців предметних олімпіад!

16 травня в ПД «Листопад» відбулося свято-нагородження переможців предметних олімпіад,

конкурсу-захисту МАН та «Учитель року».

Привітання та нагороди від міського голови Мамая О.Ф. отримали педагоги та учні нашої школи:

Безродна Н.С., учитель російської мови та зарубіжної літератури, Урбанович А.М., учитель української мови та літератури,

Казарян Єлизавета, учениця 10-А класу (І місце у міській, обласній олімпіадах з російсько мови та зарубіжної літератури);

Майборода Тетяна, учениця 11 класу (І місце у міській, обласній, Всеукранській олімпіадах з української мови та літератури).

       

Молодці! Так тримати!

Пам'ятаємо...

8 травня,напередодні Дня Перемоги, учні нашої школи традиційно завітали до Полтавського клінічного госпіталю для ветеранів війни з концертом. Діти співали патріотичні пісні, декламували вірші, грали на музичних інструментах, танцювали. Окрім цього, школярі подарували ветранам квіти та листівки, які власноруч виготовили.

  

 

 Педагогічний колектив та учні школи прийшли до Вічного вогню з квітами та портретами своїх дідів та прадідів, які вибороли перемогу  у Другій світовій війні.

    

 

Екскурсія до Комсомольська

5 травня 2018 року  теплого сонячного дня учні 4 – Б та 3 – Б класів на чолі з класними керівниками Комановою Т.М. та Філоненко Н.В. здійснили екскурсійну поїздку до м. Горішні Плавні, де відвідали музей Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, дізналися про історію створення ГЗК та про видатних людей міста, відвідали найбільший у Європі кар'єр із видобутку залізної руди. 

            Кар’єр заворожує... Він дійсно величезний…

     

 

Діти з величезним захопленням  шукали мінерали на відвалах кар'єру, побували на майданчику великовагової кар'єрної техніки, а також відвідали «Галявину казок», дитячий майданчик та поласували морозивом.

          

Ця подорож була дуже корисною, цікавою і незабутньою!!!

 

"Сокіл"

26 квітня на базі Полтавської ЗОШ №4 відбувся міський етап Всеукраїнської  військово-патріотичної, спортивної гри “Сокіл” (“Джура”). На території нашого закладу пройшов творчо-мистецький звіт команд "Ватра", змагання "Рятівник" з надання першої долікарської допомоги та конкурс на знання історії України "Відун".

У патріотичній грі  взяли участь 36 шкіл міста. Наш заклад достойно представила  команда з шістьох хлопців та двох дівчат "Полтавські вовки" та виборола І місце у конкурсі "Ватра".

  

  

Вітаємо з перемогою!

Мить щастя    
                                                                                                                                               

«Для радості, для щастя – ось для чого приходить

 

людина в життя» (Олесь Гончар)

 

 

Він ніколи нічого не хотів для себе.

 

Був красивий і гордий в юності і в високі свої літа

 

Дмитро Білоус

 

До 100-річчя від дня народження Олеся Терентійовича Гончара в Полтавській ЗОШ №4 учителями української мови та літератури проведено тематичні заходи. Учні 11 класу мали чудову можливість поринути у світ відчуттів видатного письменника. Учитель Урбанович Алла Миколаївна провела урок «Мить щастя з Олесем Гончаром», де учні узагальнили знання про життєвий та творчий шлях славного земляка Полтавської землі. Цікавим було завдання – створення лепбуку. Так учні самостійно уклали фотоальбом, бібліотеку , заповнили скарбницю нагород, написали листи героям, сповіді, твори-перевтілення. Учні інсценізували уривки з новели «За мить щастя», переглянули фрагменти фільму «Все перемагає любов». Одинадцятикласники підтвердили думку О. Гончара: «Життя – це найперше любов», «Omnia vincit amor» – «Любов перемагає все!»

  

Учитель Кузенко Валентина Юріївна з учнями 5-А класу здійснили віртуальну подорож у світ письменника та ознайомилися з біографією Олеся Гончара, дізналися про умови тогочасної дійсності та тяжкі випробування воєнного лихоліття. Учні Бакало Владислав та Довгаль Валерія підготували цікаві факти з життя письменника.

  

Алімова Юлія Анатоліїївна у 8-Б класі провела інформаційне досьє «Людина, яка змогла стати вільною». Учні ознайомилися з творчим шляхом письменника, переглянули відеофільм, з якого дізналися про його життєву стежину. Діти декламували вірші письменника та вислови про нього.

  

У 10-А та 10-Б класах учитель Івашина Анастасія Валеріївна провела урок-інформаційну сторінку «Собори душ своїх бережіть!» Що таке людська душа? Як і для чого потрібно її берегти? Над такими складними питаннями міркували десятикласники на уроці.

Особлива увага приділялася розгляду роману «Собор» Олеся Гончара, який нас навчає дбайливого ставлення до природи та до людей, збереження історичної пам'яті та спадкоємності поколінь, поваги до віри та вічних моральних цінностей людства, уміння цінувати красу мистецтва та красу людських стосунків, а найбільше – зберігати та вдосконалювати собори власних душ... Устами своїх героїв О. Гончар закликає нас берегти собори совісті, щирості, краси, правди, любові до людей. Тільки усвідомлення значущості духовних потреб і устремлінь допоможе кожному прийти до божественного в собі, до прекрасного, до безсмертного.

  

Завідувач бібліотекою Альохіна Оксана Владиславівна створила виставку «Зоря таланту Гончара».

Є в долі кожної нації люди, яким відведено роль її творців, провідників. До таких людей, геніїв нашої історії культури, належить Олесь Терентійович Гончар.

 

Полтавський кооперативний коледж гостинно відкрив свої двері перед майбутніми абітурієнтами

 Учні 9-А та 9-Б класів завітали на День відкритих дверей закладу. Перед старшокласниками виступив директор коледжу Іноземцев Віктор Анатолійович, він розповів про можливості працевлаштування за фахом та організацію навчання. Керівник закладу наголосив, що за участю студентів і громадськості здійснюється система виховної роботи по формуванню почуття патріотизму та формуванню здорового способу життя. Діти побачили виступи самодіяльних колективів коледжу та студентського самоврядування.

  

День цивільного захисту
 

26.04.2018 року в закладі проведено День цивільного захисту, метою якого  практичне відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників закладу від надзвичайних ситуацій.

Цього дня відбувся ряд заходів, а саме: евакуація учнів та працівників школи за сигналом оповіщення, урок-практикум з предмету «Захист Вітчизни» в 10-х класах: «Засоби індивідуального захисту. Надання першої медичної допомоги", урок-тренінг у 10-А класі на тему: «Врятуй життя ближньому», урок з основ здоров’я у 5-А класі «Служби захисту населення», уроки з основ здоров’я: «Безпека в побуті. Ризики побутових травмувань» (1-Б клас), «НС природного і техногенного характеру» (3-Б клас), «Допоможи собі сам» (3-А клас), години спілкування: «Подорож країною безпеки» (1-2 класи), «Школа виживання» (4-Б), «Дитина і надзвичайні ситуації» (3-4 класи), тематичні виховні години:«Життя – найвища цінність» (5-А клас), «Подорож країною безпеки» (6-А клас), «Дзвони Чорнобиля» (8-А клас), «Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними» (8-Б клас), «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (5-Б; 6-Б; 7; 9-А,Б; 10-Б), «Радіація і життя» - захист проектів (11 клас). Також відбулася виставка малюнків «Радість життя в дитячих очах» ( 1-4 класи) та плакатів з цивільного захисту (7 - 11 класи).

Усі заплановані заходи проведені на належному рівні. 

  
   
"Прощавай, Букварику!"
24 квітня учні 1-А класу відвідали найбільший розважальний парк у Полтаві - "Дитяча планета", у якому відбулося свято "Прощавай, Букварику!". Діти пройшли квест "Подорож планетою мрій". Першокласники відгадували загадки, шукали предметні малюнки-відгадки у різних секторах парку, повторювали букви, працювали з конструктором. Найактивніших учнів нагородили сертифікатами на безкоштовні ігри, а весь клас отримав грамоту. 
  

 Учні 1-Б класу Полтавської ЗОШ №4 відвідали розважально-ігрову програму «Прощавай, букварику» в розважальному центрі «Ігроленд». Цей день став справжнім незабутнім святом для дітей. Їм була представлена тематична вистава з елементами ігрової програми, цікавий квест, безліч розваг на батутній арені, ігрових автоматах та лабіринті. В рамках програми діти мали змогу продемонструвати не тільки спритність та уважність, а й власні досягнення у навчанні. 

  

 

Невимушена атмосфера сприяла налагодженню дружніх доброзичливих відносин між учнями. Свято залишило у дітей незабутні яскраві враження!

 


 

День відкритих дверей у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка

Учні 10-х та 11-го класів відвідали Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Зустріч розпочав ректор університету Володимир Олександрович Онищенко, який зауважив, що є випускником Полтавської загальноосвітньої школи №4 та ознайомив майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, які можна здобути у закладі, звернув увагу на широке міжнародне співробітництво та можливість отримати подвійний диплом. Університет підтримує дружні зв’язки з Білостоцьким технологічним університетом (Білосток, Польща); Університетом прикладних наук м. Любек (Любек, Німеччина); Університетом Гринвічу (Лондон, Великобританія). Майбутні випускники отримали матеріали для підготовки до ЗНО та інформаційні пам’ятки щодо спеціальностей у виші.

У ході зустрічі підписана угода про співробітництво між Полтавською загальноосвітньою школою №4 та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка.

Школярів гостинно вітали представники гуманітарного факультету Ревенко С.І., Грінченко Н.О. та волонтер Корпусу миру, з якими вони спілкувалися англійською мовою та усвідомили її важливість у житті сучасної людини. Майбутні абітурієнти відвідали іноземний центр, залу мистецтв, музей ПолтНТУ, лабораторію нафти та газу, лабораторію опору матеріалів та зал наукових досягнень. У лабораторії механотроніки учні спробували управляти моделями підйомного крану та екскаватором.

Наприкінці на учнів чекав «студентський пікнік».

  

 

 

"Нехай земля квітує всюди - природу збережемо, люди!"
У рамках Тижня екологічного виховання відбувся конкурс тематичних плакатів між учнями 5-10 класів, а початкова школа оформила виставку дитячих малюнків. Своїми роботами учні закликають зберігати природу Землі. 
  
21 квітня учні 10-х класів взяли участь у акції «Тиждень добрих справ», яку ініціювала волонтерська організація Poltava volunteer community. Школярі допомогли висадити магнолії вздовж ставка та започаткувати алею. Директор Полтавського дендропарку Михайло Шлафер розповів, що висадка дерев проходила у тому місці, де заплановано створити перший в Полтаві контактний зоопарк. По завершенню заходу учасників чекав невеличкий пікнік. Діти із задоволенням попрацювали та весело відпочили.
 
  
 
20 квітня пройшла акція по збору макулатури.  Мета заходу -  розвинути у дітлахів екологічне мислення, спрямоване на збереження природи. І схоже задум вдався, адже учні активно долучилися до акції. Навіть наймолодші школярі несли повні пакунки відпрацьованого паперу. Пам’ятайте: 100 кг макулатури – зберігає 1 дерево! Тому ми повинні ощадливо використовувати продукцію з паперу, аби уповільнити процес винищення дерев. Про це дітям розповіли педагоги на класних годинах.
19 квітня учні 5-А класу відвідали Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Під час екскурсії діти дізналися, що в оранжереї площею 200 квадратних метрів росте понад 600 видів і сортів рослин. Найбільшу увагу п'ятикласників привернули кактуси різних родів: цереус, ехінопсис, флайея та інші. Також учнів зацікавила фінікова пальма канарська та алоє деревовидне.  Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій від побаченого.
  
Юні космонавти
14 квітня учні 2-А класу відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики. Школярі ознайомилися з унікальними матеріалами, присвяченими найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі, дізналися про участь України у міжнародних космічних проектах. Екскурсовод звернула увагу дітей на те, що значне місце в експозиції музею відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких пов'язана з нашим рідним краєм. 
  
Тиждень до Всесвітнього дня здоров'я
У 7-му та 8-х класах відбувся профілактичний марафон «Здоровий спосіб життя». Психологічною службою було проведено тематичні заходи «Шкідливі звички – не дай себе обдурити!», «Бути здоровим престижно!», «Шкідливі звички – загроза здоровій сімї». Учні активно брали участь у заняттях, використовували свої знання та навички, долучалися до групової роботи. <
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Бесплатный хостинг uCoz