Среда, 2018-10-24, 8:13 AM
Полтавська загальноосвітня школа №4
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
 Новини школи
 НОВИНИ ШКОЛИ

Перші канікули

Свої перші канікули першокласники чекали з нетерпінням. Всією класною родиною вони поїхали на конеферму «Імпульс», що у с. Супрунівка. По дорозі милувалися природою рідного краю, осінньою красою. Після пригод на конефермі діти гуляли по парку, бавилися в опалому листі.

 

             

           

 
Осінні канікули! Ура!!
 
22 жовтня розпочались осінні канікули, а разом з ними - цікаві заходи та екскурсії для школярів. ДЮК підготував розважальну програму для учнів 4-5-х класів. Діти гарно повеселились та набрались позитивних емоцій.
 
         
 

 Зустріч з дитячим письменником

16 жовтня в школі відбулася зустріч з дитячим письменником Сашком Дерманським. Діти з задоволенням слухали про «Чудове Чудовисько», «Нявку», «Маляку» та ін., цікавилися особистим життям та творчістю письменника.

          

Збережемо природу

12 жовтня закінчилася акція «Збережемо природу». Всі учні школи активно долучилися до збору макулатури. Найкраще попрацювали учні 8-го класу, класний керівник Люба С.О. та 5-А класу, класний керівник Пашолка В.М.. Дякуємо всім за активну участь!

    

Найкраща пора осені – «золота»

12 жовтня учні 1-А класу разом з класним керівником Коротковою Л.І. та батьками відвідали міський парк. Діти дізналися про історію створення дендропарку, спостерігали за змінами в природі та набиралися сили, обнімаючи могутні дуби. Ще були ігри, пікнік та несподівана фотосесія з нареченою. 

                                                     

Екскурсія до музею

12 жовтня учні 1-Б класу відвідали  Краєзнавчий музей разом з класним керівником Комановою Т.М. Діти дізналися  про тваринний і рослинний світ Полтавщини та України. Повертаючись до школи, малеча спостерігала як змінило природу бабине літо.

                     

 

Козацькому роду – нема переводу

14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір цей день в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Учні 6-А класу також долучилися до святкування і, поділившись на дві команди, провели козацькі змагання. Діти брали участь у конкурсах «Поїзд», «Майстерні художники», «Козацька спритність», «Забави кашоварів». Цікавим було свято для учнів 4-х класів "Козацькі розваги". Школярі отримали багато позитивних емоцій та незабутні враження.                                                                                                                                 

       

.     

 

 

 Доброта дитячих сердець

В рамках місячника «Доброта дитячих сердець» проведено благодійні акції: «Діти – дітям» та «4 лапи». Дякуємо всім за активну участь!

     

 

     

Зібрана благодійна допомога передана кризовому центру для дітей та жінок і центру тимчасової перетримки безпритульних тварин.

 

Він серце віддав дітям

100 років В. Сухомлинському

У Полтавській ЗОШ №4 відзначили 100 років від дня народження В.Сухомлинського – великого педагога, письменника. Вчителем Урбанович А.М проведено «Уроки грамоти».Тематичні диктанти за творами Василя Сухомлинського писали учні 7-Б та 9-А класів. Роботи виконувалися на окремих аркушах зі світлиною педагога у колі дітей.

                   

По закінченню роботи школярі висловили власні роздуми над оповіданнями письменника.  

Учні 10 класу прослухали та обговорили лекцію шкільного бібліотекаря Альохіної О.В «Уроки «зламаної гілки»».

Для учнів 5-7-х класів було проведено інформаційні хвилинки «Мої кімнатні рослини», «Диковинки природи» та урок на природі«Знайомство з дощовим черв’яком».

 

П’ятиласники розробили навчальний проект «Жива і нежива природа». В школі працювала виставка книг В. Сухомлинського.

 

Життя і творчість В. Сосюри

27 вересня учні 10 класу відвідали літературно-мистецький захід «В. Сосюра: гра долі», який відбувся у приміщенні обласної дитячої бібліотеки ім. П. Мирного. Діти прослухали розповідь про життя і творчість В. Сосюри та переглянули художню виставку.

                             

 

 

День туризму

У рамках відзначення Міжнародного дня туризму керівником гуртка Самойленком О.О було проведено практичне заняття.

Учні 7-х та 10 класу удосконалили вміння обирати місце для ночівлі та ставити палатку.

                         

Майстерня міста

В рамках реалізації проекту "Інтегрований розвиток міст України" в Полтаві було проведено акцію "Змінимо місто на краще", у якій брали участь учні шкіл Шевченківського району. Діти пропонували цікаві ідеї в напрямку розвитку туризму, озелененню, реконструкції атракціонів, створенню умов для людей з обмеженими можливостями.

      

       

 

З Днем народження, Полтаво!

Багатим на події видався шкільний тиждень з 17 по 21 вересня 2018 року. Більшість заходів було присвячено Дню міста.

19 вересня до школи завітали ветерани: Пальков В.Ф., Фадєєва А.І., Мискіна Т.М., і Андрощук С.Л. Діти 5 та 6-х класів з захопленням слухали розповіді про події, що стали історією.

Дякуємо цим мужнім людям за незабутні враження.

20 вересня учні, активні учасники художньої самодіяльності, побували у Полтавському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни.

                        

Діти підготували невеличкий концерт для хворих та вручили власноруч виготовлені учнями молодших класів вітальні листівки.

                                             21 вересня – День миру.     Молодші школярі брали участь у конкурсі малюнку на асфальті “Ми малюємо мир”.

.

Старшокласники організували флешмоб “Ми бажаємо добра”.

                

22 вересня вся школа взяла участь у міському заході “Парад вишиванок”. Діти підготували цікаву виставку та взяли участь в урочистій ході.

 

Перші подорожі

Екскурсія до зоопарку «Бабусин дворик» 17 вересня стала гарним подарунком для першокласників. З величезним задоволенням дітлахи спостерігали за єнотом-полоскуном, мавпочками, фазанами, ламами, страусами, поні та навіть годували деяких з них. Діти отримали багато позитивних емоцій та дізналися про особливості догляду за екзотичними тваринами.

 

      

 

Про здоров`я треба дбати

14 вересня учні 6-А та 6-Б класів відвідали загальноміський спортивний захід «Полтава – територія здоров'я» в Корпусному Саду. На дітей чекали: спортивні локації, показові виступи дітей-спортсменів, майстер-класи фітнес-клубів, презентації дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних федерацій.

       

 

 

"Запобігти. Врятувати. Допомогти"        

      13 вересня 2018 року учні 4 -х класів відвідали міський захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти», організований  Державною службою надзвичайних ситуацій. Діти побачили спеціальну техніку, стали учасниками конкурсів на швидше одягання костюму рятувальника та перетягування пожежного гідранту.

                   

Переможці отримали нагороди, а глядачі дійства – цікаву інформацію та гарний настрій.

 

«Голоси Енеєвих нащадків»

10 вересня 2018 року біля Білої альтанки відбулося вручення щорічної міської дитячої літературної премії імені Івана Петровича Котляревського за кращий гумористичний твір . Полтавську загальноосвітню школу №4 представляли чотири учасники. За результатами, Другу премію та Сертифікат на грошову винагороду у розмірі 1200 грн. здобули Ляшенко Марія (7-Б кл., оповідання «Невизнаний геній», учитель Урбанович А.М.), Пергат Єлизавета (9-А клас, оповідання «Космік», учитель Урбанович А.М.), Четверту премію та Сертифікат на грошову винагороду у розмірі 800 грн. Казарян Єлизавета (11 кл., учитель Івашина А.В.), Заохочувальну премію та Сертифікат на грошову винагороду у розмірі 550 грн Шкіль Артем (9-А клас, оповідання «Ідеальна родина», учитель Урбанович А.М.).

    

Дякуємо дітям за соковитий гумор, мистецтво художнього слова, любов до всього українського. Бажаємо творчих здобутків!

 

Діалог з Європою

1 вересня у 7–Б класі пройшов урок знань «Діалог з Європою». Учні поглибили знання про Україну та Європу. Відбувся своєрідний діалог між представниками різних народів: французьким, італійським, українським. Учні презентували країни, провели вікторину «Чи знаєш ти Європу?». Цікавою стала акція «Простягни руку миру», де семикласники на відбитках своїх долонь записували побажання українців світу.

        

Заключним акордом стала презентація української культури з гостинним короваєм. Миру та добра побажали учні один одному та світові.

 

Зустріч учнів з  працівниками патрульної поліції міста
     10 вересня 2018 року відбулася зустріч учнів Полтавської ЗОШ №4 з представниками патрульної поліції, яка ознайомила дітей з правилами дорожнього руху та у цікавій інтерактивній формі продемонструвала різні небезпечні ситуації на дорозі та їх наслідки.
 
    
 

До країни Знань

Ось i пролунав перший дзвінок! Радiсний i хвилюючий  -  для першачкiв, бо попереду все нове i незвiдане. Трiшки сумний - для одинадцятикласникiв, адже вiн останнiй.

 

    

В добру путь в Країну Знань, школярi!

 

Готуємось до свята

В останній день літа освітяни всього міста долучилися до масштабного прибирання Парку «Перемога». Головним завданням було підготувати рекреаційну зону до нового навчального року та Дня міста. Представники дитячих садочків, шкіл, закладів позашкілля активно включилися у роботу та стали взірцем наслідування для містян. 

            

 

Свято першокласників

30 серпня в Палаці дозвілля «Листопад» відбулося феєричне дійство для найменших школярів. Як у казці, до дітей завітали і принцеси, і герої дитячих мультфільмів, і навіть справжній чарівник – Олександр Федорович Мамай. Він привітав першачків, їх батьків та вчителів зі святом, а подарунки стануть доброю згадкою про найперше шкільне свято.

 

      

 

Щасливої дороги, випускники!

23 червня у школі відбулося свято з нагоди випуску учнів 11-го класу та вручення їм атестатів про повну  загальну середню освіту.

Урочистість події, прощання з учителями та однокласниками, шкільна доля, фантастичні вбрання, спогади, радість, трепет, хвилювання, поздоровлення, сльози щастя і сльози суму-усе закружляло вихором у святковому танці.

Вдалого старту у доросле життя, ніколи не зупинятися на досягнутому, прагнути бути кращими , завжди досягати поставленої мети, зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, подолати перешкоди-такі побажання лунали з вуст адміністрації, педагогів, батьків.

 

Ура! Канікули!

Пришкільний табір «Дружба» гостинно відкрив двері для учнів початкової школи. Діти відпочивали, гралися, брали участь у різноманітних заходах і демонстрували власні таланти.

        

Свято Дня захисту дітей учасники літнього табору відсвяткували у парку «Перемога» та насолодилися ігровою програмою у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного. Вихованці табору давали інтерв’ю телеканалу «Місто» та ділилися своїми враженнями від свята.    

Працівники Літературно-меморіального музею В. Г. Короленка порадували дітей цікавими розповідями, а екскурсія у Полтавський літературно-меморіальний музей І.П.Котляревського запам’яталася школярам старовинними речами та колодязем-лелекою. Справжнім святом видалось для учнів відвідання 1-шої державної пожежно-рятувальної частини м. Полтави, адже їм запропонували відчути себе пожежниками. Хлопці та дівчата з цікавістю вивчали пожежну машину та навіть сиділи на місці водія!

До табору завітала й Полтавська обласна філармонія з розважальною програмою «До Ре Мі». Діти вивчали нотний стан та підспівували, допомагаючи артистам згадати ноти. А фестиваль талантів відкрив справжніх зірочок!

 

У пришкільному таборі на заняттях з англійської мови проводилися змагання «The cleverest». Діти із задоволенням б

рали участь у різноманітних конкурсах, де показали свої знання. Вихованці активно долучилися до змагання, співали англомовні пісні, виконували руханки та складали пазли.

     

Нові враження, знайомства, ігри на свіжому повітрі залишилися пам’яті дітей. Попереду у них активний відпочинок та щасливе літо!

 
Випускник -2018 
11 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення документів
про базову загальну середню освіту випускникам 9-их класів.
На їх адресу прозвучали теплі слова директора школи Полтавець І.М., заступника директора з навчально-виховної роботи Бардаченко Л.Т. Із найщирішими побажаннями до своїх вихованців звернулися перша вчителька Мінак В.В. та класний керівник 9-А класу Фісенко Т.С. Від батьків пролунали слова вдячності вчителям та адміністрації школи.
 
         
 
       

Це − святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки вони отримали перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом 9 шкільних років. Інструментальні композиції та пісні у виконанні Георгієвої Валерії, Кадеснікова Нікіти, Сидоренко Дарії, Гавриленко Тетяни та Корж Євгенії, запальні танці Максимович Антоніни та Перетятко Катерини засвідчили багатогранність талантів наших дітей.

          

 

Усі присутні отримали позитивні емоції та святковий настрій.

 

Дивовижно відзначили закінчення 4 класу учні 4-А класу. Батьки подарували їм подорож до столиці України.

   

Протягом двох днів діти з захопленням слухали і вивчали цікаві факти з історії міста Києва.

  

Найяскравіші враження були від прогулянки Хрещатиком ,від екскурсій до Національного музею історії України у Другій світовій війні, до Ботанічного саду та зоопарку.

Річкова подорож на теплоході по Дніпру підтвердила велич ріки.

Це була незабутня,дивовижна,захоплююча подорож .

Дякуємо батькам та вчительці Ларисі Іванівні.

 

Ось і відлунав останній дзвоник
25 травня у нашій школі пролунав останній дзвоник. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось - про закінчення школи. На святкове дійство завітали учні, випускники, батьки та гості. Свої слова-настанови висловила директор школи Ірина Миколаївна Полтавець та привітала усіх із закінченням навчального року. За традицією найкраща випускниця, Майборода Тетяна,  передала факел знань десятикласниці. 
  
  
І все, останній дзвоник пролунав, попереду ЗНО, вступ до ВУЗу. Хай вам щастить, Випускники!
Гончарна столиця України
24 травня учні перших класів їздили на екскурсію у смт. Опішне - гончарну столицю України. Відвідали національний музей-заповідник українського гончарства, милувалися керамічними виробами, глиняними скульптурами, брали участь у майстер-класі. Неймовірні захоплення залишились у дітей і від відвідування зоопарку "Бабусин дворик", де пригощали його мешканців овочами та бананами.
  
  
 
Підбиваємо підсумки
23 травня 2018 року відбулися загальні збори педагогічного та батьківського колективів школи, представників громадськості, учнівського самоврядування. Зі звітом про управлінську діяльність у 2017-2018 навчальному році виступила директор закладу Полтавець Ірина Миколаївна. За результатами таємного голосування управлінську діяльність Полтавець І.М. визнано задовільною.
  -->
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Бесплатный хостинг uCoz