Четверг, 2018-12-13, 4:33 PM
Полтавська загальноосвітня школа №4
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
 Новини школи
 НОВИНИ ШКОЛИ

«Кенгуру»

Традиційно учні нашої школи беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», який проводиться двічі на рік. Діти початкової школи із захопленням розв’язують цікаві пізнавальні та логічні завдання.

    

 

Важлива справа!

Учні 1-А класу разом з батьками змайстрували годівнички для зимуючих пташок! Смачного вам, синички і горобчики!

        

 

       

 

Фестиваль дитячої творчості

Учні 5-10 класів взяли участь у міському фестивалі дитячої творчості.

      

 

Гномики для першокласників

5 грудня працівники Полтавської обласної дитячої бібліотеки ім. П.Мирного провели майстер-клас по виготовленню гномиків для 1-Б класу. Діти  залишилися задоволені процесом виготовлення поробки та результатом - веселим гномиком. Величезне спасибі за співпрацю!

        

 

«Ми вже 100 днів школярі»

30 листопада відбулося свято для першокласників «Ми вже 100 днів школярі». Діти співали, розповідали вірші, танцювали. Гості свята отримали яскраві враження та побажали першачкам бути гідними звання школяра і щасливої дороги до світу знань. 

   

    

 

Діти проти насильства в сім’ї

В рамках акції «16 днів проти насильства» учні 1-4 класів намалювали малюнки на тему «Діти проти насильства в сім’ї».

 

       
 
Учні 10 класу провели дебати на тему: "Жити по закону - захистити себе".
 
     
 

У гостях у Котляревського

28 листопада учні 9-А класу разом із учителем Урбанович А.М. відвідали музей І.П.Котляревського. Цікавий родовід зачинателя української літератури, історія створення «Енеїди», театральна та благодійна діяльність митця стали справжнім відкриттям для дев’ятикласників.

     

 

 
Похід до театру

28 листопада учні 1-4-х класів відвідали Полтавський академічний обласний театр ляльок. Діти переглянули музичну казку «Пригоди Дюймовочки» у постановці Сумського театру ляльок. Яскраві костюми, неперевершена гра акторів та цікавий сюжет надовго запам’ятаються дітям.

    

 

 
Профорієнтаційний захід

23 листопада в ліцеї №1 відбулася зустріч учнів 11-х класів шкіл м.Полтави з представниками міського військкомату, поліції та університетів. З профорієнтаційною метою старшокласників ознайомили з умовами вступу до вищих навчальних закладів міста, розповіли про переваги контрактної служби в лавах Збройних сил України та специфіку роботи патрульної поліції.

     

 

Небезпечна краса

22 листопада студенти та викладачі УМСА провели захід з переглядом презентації “Татуювання: шкідливі чи корисні” для учнів 9-11 класів. Старшокласники дізналися про історію виникнення тату та пірсингу, а переглянувши слайди, впевнилися, що шкода тату полягає навіть не в тому, що вони часто бувають некрасиві та не відповідають людській природі, а в тому, що мають дуже шкідливий вплив на здоров`я. Тому молоді люди повинні робити відповідні висновки і не піддаватися на подібні, хоч і модні, але дуже шкідливі спокуси.

     

 

Хуліганству – ні!

7-А клас відвідав міську дитячу бібліотеку, де відбувся захід на правову тематику: «Що таке хуліганство?» Діти дізналися чим відрізняється хуліганство від інших злочинів, та які покарання за це передбачені законодавством.

     

 

Театральні гостини

Вивчення теми «Театр» в учнів 1-А класу закінчилося екскурсією за куліси лялькового театру. Цікава розповідь про те, як створюються ляльки, справила на першокласників незабутнє враження.

         

 

Майбутні студенти!

15 листопада до учнів одинадцятих класів завітали студенти Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. Учні переглянули відео-презентацію, а також дізналися про перевагу навчання у цьому ВУЗі.

    

17 листопада об 11 годині ПНПУ ім. В.Г. Короленка запрошує на день відкритих дверей учнів старших класів та їх батьків.

 

 

Цікава зустріч

Учні 5-6 класів зустрілися з працівником УМВС у м. Полтаві, головним спеціалістом-вибухотехніком, майором поліції Візір П.В. Діти ознайомилися з різними інженерними вибуховими пристроями та дізналися про порядок дій при виявленні незнайомих предметів.

     

 

«Стежинами Конституції України»

У рамках місячника правових знань учні 6-А класу відвідали Полтавську обласну бібліотеку для дітей ім. Панаса Мирного. Діти дізналися більше про свої права та обов’язки згідно з Конституцією України, вступивши у правовий діалог.

    

 

Зустріч лідерів

15 листопада в рамках співпраці проекту «Спілка Лідерів» у Полтавському осередку ГО «Українська академія лідерства» відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування. Учасники прослухали лекцію про державотворення, реформи та зміни в країні. Цікавою для учнів була інтерактивна гра «Країна гідності», де учасники демонстрували свої знання соціальних прав через освіту з прав людини.

       

 

Юні детективи

13 листопада учні 6-Б класу відвідали дитячу обласну бібліотеку ім.П.Мирного. Діти ознайомилися з художньою літературою в жанрі детективу, із задоволенням грали в цікаві ігри, вели справжнє розслідування та дізналися про корисні навички детективів.

       

 

День української писемності та мови

9 листопада у школі відзначили День української писемності та мови. Учителі-філологи провели заходи. Розпочався день акцією «Українська гостинність». Діти, одягнені у вишиванки, зустрічали учнів, учителів вітальними словами та посмішками.

       

Учителем Ткаченко Ю.І. у 6-Б класі проведено інтелектуально-розважальну гру «Українськими стежками».

     
 

На «Ярмарок творчості» до Урбанович А.М. завітали колеги та учні 9-А класу.

       

Інформаційні хвилинки «Нас єднає мова!», проведені Кузенко В.Ю., стали корисними та цікавими для учнів 6-8 класів.

          

Учні 5-Б класу разом із Івашиною А.В. позмагалися у конкурсі «Юний ерудит-філолог».

     

Приємним сюрпризом була виставка робіт та голосування учнів в номінації «Я – майстер каліграфії».

       

Дзвінкоголосою та веселою стала музична велика перерва, де зазвучала сучасна українська пісня.

       

Такі заходи сприяють розвитку національно свідомої особистості.

 

       

Знайомство з історією органів внутрішніх справ

9 листопада учні 1-Б класу разом із класним керівником Комановою Т.М. та батьками відвідали Музей історії органів внутрішніх справ Полтавщини. Діти з захопленням розглядали архівні документи, фотографії, оригінальні зразки вогнепальної та холодної зброї, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ.

      

 

«Рівний - рівному»

Учениця 10 класу Хорошун Анна успішно пройшла навчання в рамках тренінгу «Підготовка волонтерів для просвітницької роботи в молодіжному середовищі» та отримала сертифікат. Тепер у нашій школі є волонтер, який має право проводити первинну профілактику щодо негативних явищ у молодіжному середовищі серед своїх ровесників за методикою «Рівний – рівному».

 

Співпраця з УМВС

8 листопада відбулася зустріч учнів 10 класу з працівником  УМВС у м. Полтаві, головним спеціалістом-вибухотехніком, майором поліції Візір П.В. У ході бесіди розглянуто види вибухових пристроїв та порядок дій при їх виявленні.

     

Подорож до Книжкового Королівства

7листопада учні 1-Б класу разом з класним керівником Комановою Т.М. вкотре відвідали обласну дитячу бібліотеку. Першокласники подорожували Книжковим Королівством, познайомились з Королевою Книгою та долучилися до великої сім’ї читачів.

      

Стартував Місячник правових знань

У рамках Місячника правових знань відбулася зустріч учнів 10-11 класів з юристом Центру безоплатної правової допомоги Свєшніковим А.А. Старшокласники ознайомилися з такими рубриками: " Ти маєш право...", "Якщо тебе образили...", "Якщо тобі виповнилось 16 років, ти можеш...", "Без твоєї згоди не може бути здійснено..." Діти зрозуміли, що вчинене правопорушення не позбавляє права на правову допомогу!

        

 

«Всеосвіта – Осінь-2018»

У жовтні учні 6-А, 6-Б та 8 класів брали участь у Міжнародній інтернет-олімпіаді з української мови в рамках освітнього проекту Міністерства освіти і науки України «Всеосвіта». Підготовкою до олімпіади займався учитель української мови та літератури Кузенко Валентина Юріївна. Усі учні, показали вміння виконувати завдання в online режимі та отримали нагороди:

Диплом ІІ ступеня: Бакало Владислав (6-А) та Колесник-Толстой Максим (8 клас);

Диплом ІІІ ступеня: Міхно Софія (6-Б), Романенко Лілія (6-Б) та Костогриз Ярослав (8 клас);

Сертифікати: Дудник Катерина, Довгаль Валерія, Денисенко Даніл (6-А); Новицька Анастасія, Шкарупа Вікторія (6-Б); Бовкун Марія та Гезей Євгеній (8 клас).

 

 

День відкритих дверей!

1 листопада учні 11-х класів відвідали ПУЕТ. Особисто поспілкувалися із завідувачкою кафедри менеджменту Шимановською-Діанич Людмилою Михайлівною, переглянули презентацію освітньої діяльності університету та святковий концерт. Цікавими для учнів були майстер-класи за різними професійними спрямуваннями. Майбутнє у ваших руках, абітурієнти!

      

 

У гостях у рятувальників

30 та 31 жовтня учні 1-А класу разом з класним керівником Коротковою Л.І. відвідали рятувальну частину ДНС і станцію швидкої допомоги. Діти познайомилися з людьми, які завжди готові прийти на допомогу, та технікою, що служить їм у цьому.

               

             

 

         Місія добра               

                     Відчуття впевненості та безпеки учня є необхідною умовою ефективного навчання. Уроки у школі можуть бути творчими і цікавими, але якщо учень потерпає від залякувань - він може цього просто не помічати. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Своїм досвідом з попередження проявів буллінгу, доброзичливого ставлення до людей з особливими освітніми потребами поділилися волонтери Полтавського технічного університету, викладачі та студенти з Америки. 

Учні 9 - 11 класів взяли активну участь у практичних заняттях.

     

 

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть зменшити кількість негативних проявів серед молоді. Дякуємо волонтерам!

 

Вітаємо переможців шкільних предметних олімпіад

http://school4-pl.at.ua/FOTOALBOM/2018-19/olimpiady/vitaemo_peremozhciv_shkilnikh_olimpiad.doc

 

«Хто зверху?»

26 жовтня учні 9-х класів зібралися на інтелектуальну гру «Хто зверху?» Жеребкуванням поділилися на дві команди, а потім змагалися між собою у різноманітних конкурсах. До речі, завдання готувала творча група учнів. Задоволення отримали і переможці, і переможені.

                    

        

 

«Солодка екскурсія»

25 жовтня учні 5-Б класу разом з класним керівником Анастасією Валеріївною Івашиною відвідали супермаркет солодощів «Планета Цукерня». Діти власноруч виготовляли кейк-попси, дегустували смачнющий шоколад, чаювали, усім було зроблено шокогрим. Попри холодну осінню погоду під час заходу панувала по-літньому тепла дружня атмосфера. А саме такі моменти згуртовують і запам’ятовуються надовго.

         

Мистецтво бою

21 жовтня на полігоні с. Вакуленці відбулося наближене до бойових умов тренування викладачів «Захисту Вітчизни» полтавських шкіл. Заняття проводили інструктори-учасники АТО. Відпрацьовано евакуацію пораненого з поля бою та утримання колової оборони.

 

        

Відпрацьовані навички закріпились на заняттях гуртка з військово-патріотичного виховання.
 
     
 
Заключним акордом знайомства з історією зброї стала екскурсія до Краєзнавчого музею.
 
 
    

«Чим більше я знаю, тим більше я не знаю»

На осінніх канікулах 24 жовтня учні 6-А та 6-Б класів взяли участь в інтелектуальній, розважальній програмі «Розумники чи розумниці?» Діти поділилися на дві команди – хлопців та дівчат. Виконуючи різні завдання: «Збери літери», «Дивоглядки», «Відгадай мелодію», «Мовознавство», «Царство народної мудрості» та інші, розумниці вирвалися вперед і до кінця гри трималися першими.

         

 

Екскурсія до Києва

23 жовтня учні 9-Б та 10 класів здійснили екскурсійну автобусну поїздку до Києва. Своє знайомство з містом учні почали з дніпровських схилів, де побачили монумент Батьківщина-мати - своєрідний символ відваги й сили українського народу. Потім відвідали Києво-Печерську Лавру - один із найважливіших духовних і культурних центрів не тільки України, але й усього православного світу. Побували в Ближніх та Дальніх печерах, на Гостинному Дворі, біля арки Дружби народів. Старшокласники відчули атмосферу стародавнього Києва, заглибитись у часи Кия, Володимира і Ярослава, доторкнулись до найдавніших споруд стольного граду. Потім побували на Андріївському узвозі, дійшли до Софіївської площі та завершили прогулянку на Хрещатику. Ця подорож подарувала яскраві враження та позитивні емоції.  

           

 

Екскурсія до еколого-натуралістичного центру

23 жовтня учні 6-А та 6-Б класів разом із класними керівниками Кузенко В.Ю. та Каліман Н.М. відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Діти дізнались про особливості догляду за домашніми улюбленцями та отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з ними.

     

 

Перші канікули

Свої перші канікули першокласники чекали з нетерпінням. Всією класною родиною вони поїхали на конеферму «Імпульс», що у с. Супрунівка. По дорозі милувалися природою рідного краю, осінньою красою. Після пригод на конефермі діти гуляли по парку, бавилися в опалому листі.

 

             

           

 
Осінні канікули! Ура!!
 
22 жовтня розпочались осінні канікули, а разом з ними - цікаві заходи та екскурсії для школярів. ДЮК підготував розважальну програму для учнів 4-5-х класів. Діти гарно повеселились та набрались позитивних емоцій.
 
         
 

 Зустріч з дитячим письменником

16 жовтня в школі відбулася зустріч з дитячим письменником Сашком Дерманським. Діти з задоволенням слухали про «Чудове Чудовисько», «Нявку», «Маляку» та ін., цікавилися особистим життям та творчістю письменника.

          

Збережемо природу

12 жовтня закінчилася акція «Збережемо природу». Всі учні школи активно долучилися до збору макулатури. Найкраще попрацювали учні 8-го класу, класний керівник Люба С.О. та 5-А класу, класний керівник Пашолка В.М.. Дякуємо всім за активну участь!

    

Найкраща пора осені – «золота»

12 жовтня учні 1-А класу разом з класним керівником Коротковою Л.І. та батьками відвідали міський парк. Діти дізналися про історію створення дендропарку, спостерігали за змінами в природі та набиралися сили, обнімаючи могутні дуби. Ще були ігри, пікнік та несподівана фотосесія з нареченою. 

                                                     

Екскурсія до музею

12 жовтня учні 1-Б класу відвідали  Краєзнавчий музей разом з класним керівником Комановою Т.М. Діти дізналися  пр

Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
Бесплатный хостинг uCoz