Среда, 2018-11-14, 1:35 AM

Правила прийому до закладу освіти

Увага ! Шановні батьки !

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику школи Форма № 0086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та Форма № 063/0 «Довідка про проведені щеплення»

( Наказ МОЗ України № 682 від16.08.2010 р. «Про удосконалення медичного обслуговування учнівзагальноосвітніх навчальних закладів»;

наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018 р. «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України».)

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення  конкурсу  і  відповідно  до  території  обслуговування.

Зарахування учнів до закладу здійснюється за наказом керівника. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх

замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу

( крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу ІІІ ступеня – документ  про  відповідний рівень  освіти.