Четверг, 2019-04-18, 9:48 PM

Правила прийому до закладу освіти

До уваги батьків

майбутніх першокласників!

Зарахування до 1-го класу здійснюється відповідно до наказу МОН України № 367 від 16.04.2018 р. «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

1.Право на першочергове зарахування мають діти, які:

• проживають на території обслуговування закладу освіти ( за умови наявності документа, що підтверджує проживання);
  • мають у закладі рідного брата/сестру;

батьків, які працюють у закладі.

До 31.05.2019 р. батьки повинні подати документи до школи, на території обслуговування якої вони проживають та мають право на першочергове зарахування.

Також приймаються документи для зарахування від бажаючих навчатися у школі (не за місцем проживання).

2. Якщо станом на 31.05.2019 р. кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у 1-х класах, не пізніше  01.06.2019 р. зараховуються усі діти.

3. Якщо кількість заяв станом на 31.05.2019 р.  перевищує загальну  кількість місць у 1-х класах, зарахування здійснюється за наступними правилами:

1. до 01.06. зараховуються усі діти, які мають право на першочергове зарахування ( за умови надання відповідних документів);
  2. до 15.06. на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу, за результатами жеребкування (проводиться з 01.06. по 15.06.).

Необхідні документи:

1. заява одного з батьків дитини, подана особисто ( з предявленням      документа, що посвідчує особу заявника) та зразком згідно з додатком 1  до Порядку;
  2. копія свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії предявляється оригінал відповідного документа);
  3. медична довідка № 086-1/0 + довідка про щеплення.

За додатковою інформацією звертатися до адміністрації закладу.

директор                                          І.М. Полтавець