Среда, 2018-09-26, 9:32 AM

Тиждень початкової школи

З  16  по  20  березня  у  Полтавській  ЗОШ №4  пройшов  тиждень  початкової  школи.

Розпочато  тиждень  акцією  "Вас  вітає  початкова  школа", виставкою  плакатів  "Усі  ми  родом  із  дитинства"  та  виставкою  малюнків  і  поробок  "Світ  моїх  захоплень". Учнів  та  вчителів  зустрічали  літературні  герої. Лунали  дитячі  та  українські  пісні. На  всіх  кабінетах  школи  цікаво  було  прочитати  крилаті  вислови  про  дитинство. В  актовій  залі  відбулося  свято  "Прощавай, Букварику!".

Протягом  тижня  учителі  початкових  класів  провели  відкриті  уроки  з  української  мови,  літературного  читання, природознавства, виховні  заходи, усні  журнали, бінарні  уроки  читання  і  музики.

19 березня  учні  2 - 4  класів  брали  участь  у  Міжнародному  математичному  конкурсі  "Кенгуру".

Завершився  тиждень  виставкою  зошитів. Були  підведені  підсумки  тижня  початкової  школи  на  засіданні  МО.