Среда, 2018-10-24, 7:39 AM

Тиждень предметів естетичного циклу та трудового навчання та технологій

Тиждень мистецтва та технологій

Нещодавно у Полтавській ЗОШ №4 відбувся тиждень мистецьких дисциплін та трудового навчання і технологій.

Учні і вчителі мали змогу відтворити власний настрій і почуття під час шкільної «Арт-хвилинки», приєднатися до загальношкільного флешмобу «Від серця до серця».

Під час тижня відбувся «обмін» умінь із обслуговуючої і технічної праці: акція «День навпаки» дозволила дівчатам ознайомитись із завданнями, які хлопці виконують під час уроків, а хлопчики вчились пришивати ґудзики та ще багато чому у майстерні обслуговуючої праці.

Цікаві уроки, концерти та виступи учнів, виставки їх творчих робіт дозволили розкрити нові шкільні таланти та дарування, принесли задоволення як шкільним визнаним талантам, так і новачкам у країні Творчості.