Пятница, 2018-06-22, 4:04 PM

Тиждень світової літератури та російської мови

Протягом тижня (16- 21 лютого) у Полтавській ЗОШ№4  тривав тиждень світової літератури та російської мови. У понеділок у школі лунала музика, дітей зустрічали літературні герої. На другому поверсі всі могли побачити виставку «Словари русского языка» та виставку малюнків «Сторінками улюблених книжок». Також було цікаво прочитати крилаті вислови на всіх кабінетах школи. Цей день ознаменувався відкриттям музею воскових фігур, де можна було «поспілкуватись» з літературними героями Перший день тижня закінчився конкурсом знавців світової літератури серед 5-х класів. У вівторок, який мав назву «День нації», відбувся конкурс читців «Кохання може все, і все здолає», в якому взяли участь учні 5-11 класів. Найбільше всіх вразив виступ Стрижак Діани, учениці 9-А класу, яка посіла І місце у старшій групі. У цей день пройшов відкритий урок з російської мови у 10 класі «О скверном и святом», який провела Полтавець І.М. Також учні 7-11 класів брали участь у тотальному диктанті з російської мови. «Самым грамотным человеком школы» стала учениця 11 класу Шкаровська Вікторія. «Найрозумніші»  учні 6 класів зустрілися на філологічному турнірі. У настпні три дні, у рамках тижня , пройшов конкурс авторської поезії, в якому перемогла учениця 9-а класу Старцева Анна з поемою «Лелека». Двадцять учасників конкурсу мультимедійних презентацій демонстрували свої творчі роботи. Також було підведено підсумки конкурсу літературних газет «Коронація письменника». Учні 11 класу, раом з Безродною Н.С. запросили всіх бажаючих у свою літературну вітальню, де звучали вірші С. Єсеніна. А от 5-ті класи змагалися у літературному турнірі «Подорож літературними стежками».

Завершився тиждень великим літературним святом «Царина світової літератури». Були підведені підсумки творчих робіт, нагородили переможців.