Четверг, 2018-12-13, 3:52 PM

2018-2019 н.р.

Завдання:

• Створити сприятливі умови для збереження та зміцнення фізичного, психічного, соціального й духовного розвитку всіх суб’єктів освітнього простору.
  • Підпорядкувати цілі, завдання, форми виховної роботи з учнями вихованню духовно багатої особистості, морально-фізично здорової, гармонійно розвиненої, гуманної, зі стійкими моральними переконаннями; свідомого громадянина України.
  • Сформувати зміст виховного процесу та системи виховної роботи на основі впровадження етнонаціональних та загальнолюдських цінностей у всі сфери діяльності.
  • Упроваджувати ідеї науки, передового педагогічного досвіду та інноваційні педагогічні технології в практичній діяльності закладу.
  • Активізувати діяльність органів учнівського самоврядування через широке залучення ініціативних учнів, лідерів.

Очікувані результати:

• Сформується високоінтелектуальна, компетентна особистість, представник нової генерації молоді, здатна до саморозвитку і самореалізації та проектування свого життя.
  • Створиться виховний простір, сприятливий для розвитку і саморозвитку особистості, свідомого громадянина України.
  • Зросте рівень навчальних досягнень учнів та їх загальної культури.
  • Підвищиться інтерес до вирішення проблем виховання батьків, громадськості та інших інституцій.
  • Упроваджувати ідеї передового педагогічного досвіду та інноваційні педагогічні технології в практичній діяльності закладу.