Воскресенье, 2019-02-17, 11:58 PM
Полтавська загальноосвітня школа №4
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
 Загальні поради батькам

 

Увага ! Шановні батьки !

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику школи Форма № 0086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та Форма № 063/0 «Довідка про проведені щеплення»

                                                                ( Наказ МОЗ України № 682 від16.08.2010 р. «Про удосконалення медичного обслуговування учнівзагальноосвітніх навчальних закладів»;

                                                                  наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018 р. «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України».)

Увага!

Функціонує дитяча "гаряча лінія" за безкоштовним номером

0-800-500-225

(з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України)

А з 1 червня 2017 року Національна дитяча "гаряча лінія" відкрила короткий номер

116 111

(безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл),

що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону

запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Дитяча "гаряча лінія" працює по будням з 12 до 20 години та

в суботу з 12 до 16 години. 

 

Шановні батьки!

Нагадуємо, що відповідно до Закону України №1645 - ІІІ від 6 квітня 2000 року "Про захист населення від інфекційних хвороб" профілактичні щеплення проти дифтерії, кору, поліомієліту, правцю, туберкульозу є обовязковими.

Стаття 15. "Запобігання інфекційних захворювань у дитячих закладах"

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих дитячих закладів проводиться при наявності відповідної довідки з дитячої поліклініки з проведеними профілактичними щепленнями згідно з календарем щеплень та епідоточенням.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів, вони можуть бути прийнятими до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Про переведення учнів 2016 року

http://school4-pl.at.ua/talant/pro_perevedennja_uchniv_2016.doc

 

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0-800-505-501 безкоштовно зі стаціонарних тлефонів в Україні, 527 безкоштовно з номерів Київстар та МТС пн-пт з 10.00 до 21.00, сб з 10.00 до 18.00 stoptrafficking.org.ua; www.migrantinfo.org.ua

 

 

 • Частіше розмовляйте з дитиною. Памятайте, що телевізор не замінять вас
 • Надавайте дитині самостійності в діях і прийнятті рішень
 • Готуйте її до самостійного життя
 • Даруйте любов та увагу
 • Не бійтесь відмовляти дитині, якщо вважаєте її вимоги надмірними
 • Зберігайте позитивне уявлення про свою дитину
 • Слідкуйте  за своєю зовнішністю, дитина повинна вами пишатися
 • Не займайтеся виховною роботою у поганому настрої
 • Частіше звертайтеся за порадами до педагогів і психологів

 

 

 

Поради батькам у вихованні дітей

         Як можна допомогти дитині добре поводитись?
         Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі й іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? Скористайтеся нашими порадами.
       - Подавайте дітям приклад хорошої поведінки.

Діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Ваша поведінка - приклад для наслідування.
       - Змінюйте оточення, а не дитину.
Краще тримати цінні, крихкі та небезпечні предмети у недоступних для дітей місцях, аніж потім карати дітей за їхню природну цікавість.
       - Висловлюйте свої бажання позитивно.
Кажіть дітям, чого Ви від них очікуєте, замість того, чого НЕ бажаєте.
       - Висувайте реальні вимоги.
Запитуйте себе, чи відповідають Ваші вимоги віку дитини, ситуації, в якій вона опинилася. Ви маєте бути більш терпимими до маленьких та хворих дітей. 
       - Не надавайте надто великого значення заохоченням і покаранням.
В міру дорослішання дитини покарання і заохочення стають все менш результативними. Пояснюйте причину, яка впливає на Ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншими - використовуйте тактику переключення уваги.
       - Обирайте виховання без побиття та крику.
На початку це може здаватися результативним, однак незабаром виявиться: щоразу Ви змушені бити все з більшою силою, щоб досягти бажаного результату. Крик або постійні докори є також шкідливими та можуть призвести до тривалих проблем емоційного характеру.
Покарання не допомагають дитині виробити навички самоконтролю і поваги до інших.Факти, що можуть Вас здивувати...

 

       Діти часто не розуміють, чому їх покарано.
Дослідження доводять, що вимоги дорослих часто видаються дітям незрозумілими. Пам'ятайте, коли дитина дістала ляпас, вона стає надто сердитою, знервованою та збудженою, тому не може зрозуміти, за що і чому її покарано.
Допомагайте дітям вести себе краще, даючи їм вибір. Не сперечайтеся з дітьми про справи, які не мають великого значення. Дозволяйте їм зробити вибір: нехай вони самі вирішують, у що одягатися чи що їсти.
Це попередить прояви образи та непокори з боку дитини. Вона не дорікатиме, що Ви її постійно контролюєте. 

     Діти мають право на позитивне ставлення до себе.
Уряд України зобов’язався дотримуватись принципів Конвенції Організації Об’єднаних Націй з прав дитини. В ній виголошено, що діти мають права, одним з яких є право на захист від будь-яких форм фізичного і психічного насильства та навмисного приниження.

 


Десять кроків, щоб стати кращими батьками


1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.


2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.


3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень. 

4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді. 

5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо. 

6. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку. 

7. Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини. 

8. Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня. 

9. У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється. 

10. Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.

Поради психолога

Для батьків:

 • Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання
 • Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте в нього впевненість у їх подолання
 • Частіше звертайте увагу дитини на зовнішній вигляд, хороші вчинки школярів
 • Навчіть сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, доглядати одяг, акуратно їсти)
 • Привчіть дитину лягати спати та вставати у певний час (не пізніше21-ї, вставати о 7-й)

 

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Друзі сайту
Бесплатный хостинг uCoz